Doświadczenie użytkowania Arthrolon

Doświadczenie w stosowaniu kremu Arthrolon od Iriny z Petersburga

Ostatnio mój staw łokciowy uległ zapaleniu. Bardzo nieprzyjemna rzecz: nie wolno ruszać ręką, od razu boli. To bardzo psuje życie, trzeba uważać, nie wykonywać gwałtownych ruchów, używać prawie jednej ręki.

Zdiagnozowano zapalenie stawów łokciowych. Lekarz poradził Arthrolon krem na stawy, wyjaśnił, że jest to nowoczesny skuteczny środek, ale często jest podrabiany i dlatego konieczne jest kupowanie na oficjalnej stronie internetowej. Znalazłem oficjalną stronę i zamówiłem - bardzo szybko pojawiła się fajna tuba i zacząłem jej używać.

doświadczenie w stosowaniu kremu arthrolon

Jak stosować krem?

To bardzo proste: smaruj bolące miejsce trzy razy dziennie. Najważniejsze, żeby nie przegapić.

Zrobiłem tak i z każdym dniem było mi łatwiej. Ból i obrzęk ustąpiły. Teraz minął prawie miesiąc użytkowania, kończę kurs, a łokieć praktycznie nie boli. Mogę normalnie poruszać ramionami i prowadzić satysfakcjonujące życie. Lekarz powiedział, że po zakończeniu głównego dania można nadal smarować łokieć - w celu zapobiegania. Myślę, że tak zrobię.

W międzyczasie postanowiłam podzielić się moimi doświadczeniami ze stosowania kremu, bo to doświadczenie było bardzo pozytywne. To narzędzie naprawdę działa!